Avukat ve Hukuk Büroları İçin Profesyonel ve Kurumsal Web Site Yaptırmak İstiyorum

Web Tasarım / Yazılım Şirketleri

Avukat ve Hukuk Büroları İçin Profesyonel ve Kurumsal Web Sitesi Paketleri

Türkiye’nin en güvenilir yazılım ve web tasarım şirketi olan IWEBSA YAZILIM A.Ş. den Avukatlarımıza ve Hukuk Bürolarına özel çok büyük bir kampanya geliyor. Şirketimizin hizmet vermiş olduğu müşterilerimizin referansları ve tecrübelerimiz ile avukatlık ve hukuk büroları web sitesi tasarımı konusunda sizlere web sitesi yapmaktan mutluluk duyacağız. Şirketimiz 2012 senesinden bu yana, Türkiye’de vermiş olduğu hizmetlerde, en güvendiği işlerden birisi olan Avukatlık ve Hukuk Bürolarına kurumsal ve profesyonel web tasarım yani internet sitesi hizmeti vermektedir.

Ankara’da avukatlık ve hukuk büroları için profesyonel web sitesi yapan firmalar, profesyonel avukatlık ve hukuk bürosu web sitesi yaptırmak istiyorum, diyen kullanıcılarımız için hazırlamış olduğumuz bu teklif gibi yazı dizimizde, sizlere sunacağımız hizmetlerimizin neler olacağını bilmenizi isteriz.

Avukatlık ve Hukuk Büroları İçin Web Sitesi Yapan Yazılım şirketlerinden bizleri ayıran en büyük özelliği öğrenmek için lütfen yazımızın devamını okuyunuz. 

Öncelikle avukatlık ve hukuk bürosu web sitesi yaptırmak istiyorum diyen kullanıcılarımıza reklam yasağı ile ilgili bir bilgilendirme yapmak gerekirse, internet sitesi aslında bir reklam yöntemi değil, bilgilendirme alanıdır. Bu sebeple avukatlık ve hukuk büroları, web sitesi yaptırmalarında herhangi bir sakınca yoktur. Olurda web sitelerini, Google üzerinden ücretli reklama verirlerse, ya da sosyal medya üzerinden reklama kalkışırlarsa, o zaman hukuki bir boyutu vardır diye belirtmek isteriz. Bunun için de, reklam veremeyeceğiniz için, hazır alt yapılı sistemler değil, Iwebsa gibi avukatlık ve hukuk büroları için web sitesi üreten şirketlerle çalışmanız gerekmektedir.

Çünkü bizler, sizlere özel yazılım üretiyor, seçmiş olduğunuz anahtar kelimelerde sizleri Google aramalarında ilk sayfaya çıkartıyor ve bu işlemlerle birlik, yazılımınıza teknik destek vererek, tamamen sıfır reklam maliyeti ile sizlere avukatlık ve hukuk büroları için size özel web sitesi sunuyoruz. 

Avukat Sitesi Tasarımında Neler Olacak?

En önemli kısım ile başlayalım konumuza, Iwebsa Yazılım tarafından yapılacak olan Avukat ve Hukuk Bürosu için profesyonel kurumsal web sitesi yazılımlarınızın tamamı, sizler için sıfırdan özel olarak kodlanacak. Wordpress ve diğer hazır alt yapılar kesinlikle kullanılmadan, web siteniz sizlere özel yapılıp, adınıza lisanslanacak.

Avukatlar ve Hukuk Büroları İçin Özel Web Tasarım

Yapacağımız internet sitenizde, bütün alt yapı, tamamen sizlere özel olarak üretilecektir. Hukuku savunan avukatlarımıza, diğer firmalar gibi hazır alt yapısı olan, wordpress gibi lisans ve telif sorunu yaşatacak çalıntı sistem satmıyoruz. 

Avukat ve HUKUK Bürolarına Mobil Uyumlu Responsive Tasarım: 

Yapmış olduğumuz tasarımların ve yazılımların tamamında, cep telefonu, tablet, laptop, ve masa üstü bilgisayarlar dahil hepsine uyumlu oluyor. Göz alıcı tasarımını her boyutta koruyor.

İster Siz Güncelleyin, İsterseniz Biz Güncelleyelim:

Avukat Web Tasarım işlemlerinde, akıllı admin panelimiz ile isterseniz güncellemelerinizi sizler yapabilirsiniz, isterseniz de bizlere ticket yada mail göndermeniz halinde bizler yapabiliriz. 

Sayfa Sınırı Yok, Her Şey Zihniniz Kadar Sınırsız:

Sınırsız kategori, sınırsız alt kategori, sınırsız sayfa ve içerik ekleyebilirsiniz. Ekstra 2. bir ücret alınmaz. 

Google Seo Dostu ve Seo Desteği Veriyoruz: 

Ankara icra avukatları yazıldığında, 2. sırada alkankarakurt.com bizim yazılımımız ve her zaman tavanda oldu. Kısacası referanslarımız ile her şeyi ispatlamaya çalışıyoruz. 

Hosting, Domain, Ssl, ve E-Posta : 

Avukat internet sitelerinde, ister av.tr isterseniz com.tr domainler tarafınıza alınıyor, ve herşey anahtar teslim halde sizlere teslim ediliyor.