Diş Hekimleri ve Diş Klinikleri İçin Profesyonel ve Kurumsal Web Site Yaptırmak İstiyorum

Web Tasarım / Yazılım Şirketleri

Diş Hekimleri ve Diş Klinikleri İçin Profesyonel ve Kurumsal Web Sitesi Paketleri

Türkiye’nin en güvenilir yazılım ve web tasarım şirketi olan IWEBSA YAZILIM A.Ş. den Diş hekimlerine ve Diş Kliniklerine özel çok büyük bir kampanya geliyor. Şirketimizin hizmet vermiş olduğu müşterilerimizin referansları ve tecrübelerimiz ile Diş Hekimliği ve Diş Kliniği web sitesi tasarımı konusunda sizlere web sitesi yapmaktan mutluluk duyacağız. Şirketimiz 2012 senesinden bu yana, Türkiye’de vermiş olduğu hizmetlerde, en güvendiği işlerden birisi olan Diş Hekimlerine ve Diş Kliniklerine kurumsal ve profesyonel web tasarım yani internet sitesi hizmeti vermektedir.

Diş Hekimleri ve Diş Klinikleri için profesyonel web sitesi yapan firmalar, profesyonel diş hekimliği ve diş kliniği web sitesi yaptırmak istiyorum, diyen kullanıcılarımız için hazırlamış olduğumuz bu teklif gibi yazı dizimizde, sizlere sunacağımız hizmetlerimizin neler olacağını bilmenizi isteriz.

Diş Hekimliği Diş Kliniği Web Sitesi Yapan Yazılım şirketlerinden bizleri ayıran en büyük özelliği öğrenmek için lütfen yazımızın devamını okuyunuz. 

Öncelikle diş hekimliği ve diş kliniği sitesi yaptırmak istiyorum diyen kullanıcılarımıza reklam yasağı ile ilgili bir bilgilendirme yapmak gerekirse, internet sitesi aslında bir reklam yöntemi değil, bilgilendirme alanıdır. Bu sebeple diş hekimlerinin ve diş kliniklerinin, web sitesi yaptırmalarında herhangi bir sakınca yoktur. Olurda web sitelerini, Google üzerinden ücretli reklama verirlerse, ya da sosyal medya üzerinden reklama kalkışırlarsa, yine herhangi bir reklam yasağı bulunmamaktadır. Hazır alt yapılı sistemler değil, Iwebsa gibi diş hekimliği ve diş kliniği için web sitesi üreten şirketlerle çalışmanız gerekmektedir.

Çünkü bizler, sizlere özel yazılım üretiyor, seçmiş olduğunuz anahtar kelimelerde sizleri Google aramalarında ilk sayfaya çıkartıyor ve bu işlemlerle birlik, yazılımınıza teknik destek vererek, tamamen sıfır reklam maliyeti ile sizlere diş hekimliği ve diş kliniği web sitesi sunuyoruz. 

Diş Hekimliği ve Diş Kliniği Web Sitesi Tasarımında Neler Olacak?

En önemli kısım ile başlayalım konumuza, Iwebsa Yazılım tarafından yapılacak olan Diş Hekimliği ve Diş Kliniği için profesyonel kurumsal web sitesi yazılımlarınızın tamamı, sizler için sıfırdan özel olarak kodlanacak. Wordpress ve diğer hazır alt yapılar kesinlikle kullanılmadan, web siteniz sizlere özel yapılıp, adınıza lisanslanacak.

Diş Hekimleri ve Diş Kliniği İçin Özel Web Tasarım: 

Yapacağımız internet sitenizde, bütün alt yapı, tamamen sizlere özel olarak üretilecektir. Diğer firmalar gibi hazır alt yapısı olan, wordpress gibi lisans ve telif sorunu yaşatacak çalıntı sistem satmıyoruz. 

Diş Hekimlerine ve Diş Kliniklerine Mobil Uyumlu Responsive Tasarım: 

Yapmış olduğumuz tasarımların ve yazılımların tamamında, cep telefonu, tablet, laptop ve masa üstü bilgisayarlar dahil hepsine uyumlu oluyor. Göz alıcı tasarımını her boyutta koruyor.

İster Siz Güncelleyin, İsterseniz Biz Güncelleyelim:

Diş Hekimliği ve Diş Kliniği Web Tasarım işlemlerinde, akıllı admin panelimiz ile isterseniz güncellemelerinizi sizler yapabilirsiniz, isterseniz de bizlere ticket ya da mail göndermeniz halinde bizler yapabiliriz. 

Sayfa Sınırı Yok, Her Şey Zihniniz Kadar Sınırsız:

Sınırsız kategori, sınırsız alt kategori, sınırsız sayfa ve içerik ekleyebilirsiniz. Ekstra 2. bir ücret alınmaz. 

Google Seo Dostu ve Seo Desteği Veriyoruz: 

Dünya ve Türkiye genelinde ilçe ve il bazlı aramalarda ön sıralarda çıkmanızı garanti ediyoruz.

Hosting, Domain, Ssl ve E-Posta: 

Diş Hekimliği ve Diş Kliniği internet sitelerinde, com.tr domainler tarafınıza alınıyor ve her şey anahtar teslim halde sizlere teslim ediliyor.