Müteahhit Şirketleri ve İnşaat Firmaları İçin Profesyonel ve Kurumsal Web Site Yaptırmak İstiyorum

Web Tasarım / Yazılım Şirketleri

Müteahhit Şirketleri ve İnşaat Firmaları İçin Profesyonel ve Kurumsal Web Sitesi Paketleri

Türkiye’nin en güvenilir yazılım ve web tasarım şirketi olan IWEBSA YAZILIM A.Ş. den Müteahhit Şirketleri ve İnşaat Firmalarına özel çok büyük bir kampanya geliyor. Şirketimizin hizmet vermiş olduğu müşterilerimizin referansları ve tecrübelerimiz ile Müteahhit Şirketleri ve İnşaat Firmaları web sitesi tasarımı konusunda sizlere web sitesi yapmaktan mutluluk duyacağız. Şirketimiz 2012 senesinden bu yana, Türkiye’de vermiş olduğu hizmetlerde, en güvendiği işlerden birisi olan Müteahhit Şirketleri ve İnşaat Firmaları kurumsal ve profesyonel web tasarım yani internet sitesi hizmeti vermektedir.

Müteahhit Şirketleri ve İnşaat Firmaları için profesyonel web sitesi yapan firmalar, profesyonel müteahhit şirketleri ve inşaat firmaları web sitesi yaptırmak istiyorum, diyen kullanıcılarımız için hazırlamış olduğumuz bu teklif gibi yazı dizimizde, sizlere sunacağımız hizmetlerimizin neler olacağını bilmenizi isteriz.

Müteahhit Şirketleri ve İnşaat Firmaları Web Sitesi Yapan Yazılım şirketlerinden bizleri ayıran en büyük özelliği öğrenmek için lütfen yazımızın devamını okuyunuz.

Öncelikle müteahhit şirketleri ve inşaat firmaları sitesi yaptırmak istiyorum diyen kullanıcılarımıza reklam yasağı ile ilgili bir bilgilendirme yapmak gerekirse, internet sitesi aslında bir reklam yöntemi değil, bilgilendirme alanıdır. Bu sebeple müteahhit şirketleri ve inşaat firmalarının, web sitesi yaptırmalarında herhangi bir sakınca yoktur. Olurda web sitelerini, Google üzerinden ücretli reklama verirlerse, ya da sosyal medya üzerinden reklama kalkışırlarsa, yine herhangi bir reklam yasağı bulunmamaktadır. Hazır alt yapılı sistemler değil, Iwebsa gibi müteahhit şirketleri ve inşaat firmaları için web sitesi üreten şirketlerle çalışmanız gerekmektedir.

Çünkü bizler, sizlere özel yazılım üretiyor, seçmiş olduğunuz anahtar kelimelerde sizleri Google aramalarında ilk sayfaya çıkartıyor ve bu işlemlerle birlik, yazılımınıza teknik destek vererek, tamamen sıfır reklam maliyeti ile sizlere müteahhit şirketleri ve inşaat firmaları web sitesi sunuyoruz. 

Müteahhit Şirketleri ve İnşaat Firmaları Web Sitesi Tasarımında Neler Olacak?

En önemli kısım ile başlayalım konumuza, Iwebsa Yazılım tarafından yapılacak olan Müteahhit Şirketleri ve İnşaat Firmaları için profesyonel kurumsal web sitesi yazılımlarınızın tamamı, sizler için sıfırdan özel olarak kodlanacak. Wordpress ve diğer hazır alt yapılar kesinlikle kullanılmadan, web siteniz sizlere özel yapılıp, adınıza lisanslanacak.

Müteahhit Şirketleri ve İnşaat Firmaları İçin Özel Web Tasarım:

Yapacağımız internet sitenizde, bütün alt yapı, tamamen sizlere özel olarak üretilecektir. Diğer firmalar gibi hazır alt yapısı olan, wordpress gibi lisans ve telif sorunu yaşatacak çalıntı sistem satmıyoruz.

Müteahhit Şirketleri ve İnşaat Firmalarına Mobil Uyumlu Responsive Tasarım:

Yapmış olduğumuz tasarımların ve yazılımların tamamında, cep telefonu, tablet, laptop ve masa üstü bilgisayarlar dahil hepsine uyumlu oluyor. Göz alıcı tasarımını her boyutta koruyor.

İster Siz Güncelleyin, İsterseniz Biz Güncelleyelim:

Müteahhit Şirketleri ve İnşaat Firmaları Web Tasarım işlemlerinde, akıllı admin panelimiz ile isterseniz güncellemelerinizi sizler yapabilirsiniz, isterseniz de bizlere ticket ya da mail göndermeniz halinde bizler yapabiliriz.

Sayfa Sınırı Yok, Her Şey Zihniniz Kadar Sınırsız:

Sınırsız kategori, sınırsız alt kategori, sınırsız sayfa ve içerik ekleyebilirsiniz. Ekstra 2. bir ücret alınmaz.

Google Seo Dostu ve Seo Desteği Veriyoruz:

Dünya ve Türkiye genelinde ilçe ve il bazlı aramalarda ön sıralarda çıkmanızı garanti ediyoruz.

Hosting, Domain, Ssl ve E-Posta:

Müteahhit Şirketleri ve İnşaat Firmaları internet sitelerinde, com.tr domainler tarafınıza alınıyor ve her şey anahtar teslim halde sizlere teslim ediliyor.